Kokia Audi variklio grandinės keitimo kaina ir ką reikia žinoti, kad nepatekti į nemalonią situaciją... 10 dalykų, apie kuriuos mažai kas kalba...

audi grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje audi grandines keitimas a6 a8 c7 c6 q3 q5 q7 q8 a4 a3 a5

Audi grandinės keitimas a6 a8 c7 c6 q3 q5 q7 q8 a4 a3 a5 Skubiai! Su garantija! Ir išskirtiniais patarimais!

A.

Atliksime Audi automobilio ne tik grandinės, bet ir visos variklio sistemos diagnostiką.

B.

Sudarysime sąmatą pagal Jūsų Audi modelį. Turėkite pasiruošę VIN numerį.

C.

Pakeisime Audi grandinę per dieną, arba 3-5 jei reikalingas variklio išėmimas.

E.

Suteiksime garantiją savo darbui didesnę nei duoda gamintojas.

F.

Atliksime variklio aptarnavimą visada pas mus, jei to pageidausite.

G.

Po Audi grandinės keitimo, pasidalinsime auksiniais specifiniais patarimais būtent Jūsų Audi modeliui, kurių nerasite interneto platybėse!

Audi variklio grandinės keitimas,diagnostika, kaina? Kokia realybė iš tikrųjų? Ką reikia žinoti, kad nutrūkus grandinei, nereiktų po to keisti viso variklio naudotu…

Labai dažnai nutinka taip, kad Audi variklio grandinės trūksta be jokių prieš tai pasirodančių požymių. Viso to pasekoje turime išlaidų 2X daugiau, nei galėjome turėti, jeigu būtume padarę grandinės keitimą laiku… Bet kuris Audi servisas tai gali patvirtinti. Ar tai bus Audi servisas Kaune ar Audi centras Vilniuje – visi Jums skaičiuos išlaidas – kaip variklio keitimui.


variklio grandines keitimas kaunas vilnius klaipeda
Variklio grandinės keitimas Kaunas Vilnius Klaipėda
variklio grandines diagnostika kaune vilniuje
Variklio grandinės diagnostika
variklio grandines keitimas kaina
Variklio grandinės keitimas kaina

Labai dažnai sulaukiame tokio klausimo: „Ką tik įsigijau Audi automobilį ir noriu sužinoti, kokiame stovyje pas mane grandinė?”

Na, visų pirma reiktų suprasti, kad pirkimo metu, jeigu pardavėjas turi kažkokių žinių, apie tai, kad buvo keista Audi grandinė (arba net pats keitė) visada jus informuos dar turbūt net pačiame skelbimo tekste.

Ir toks Audi automobilis bus brangesnis nei visi kiti parsiduodantys. Tai tiek…

Tai čia toks pirmas niuansas.

Antras dalykas – tai kaip išsiaiškinti ar reikia jau keisti Audi variklio grandinę.

Čia reikia jau pasigilinti į gamintojo rekomendacijas, kurios turi dar ir tam tikras eksploatavimo sąlygas.

Plius reikia atkreipti dėmesį į Audi variklio aptarnavimo intervalus ir automobilio darbinio režimo diapazoną.

Apie viską paeiliui – žemiau…

1.

KAIP PATIKRINTI AUDI GRANDINĖS NUSIDĖVĖJIMĄ?

Visų pirma, reikia atsakyti į klausimą, kokiu tikslu tai daroma… Nes dažniausiai tai norima daryti dviem atvejais.

Pirmas noras: „Gal jau Audi grandinė keista ir man nebereikės keisti!”

Kartais susiduriama su tokia situacija, kai automobilis nuvažiavęs daugiau nei 200.000 km, o informacijos apie Audi grandinės keitimą nėra, nors yra įtarimas, kad galėjo būti keista.

Tiesa sakant, tikėtis, kad kas keitė Audi grandinę padarė viską teisingai – tas pats, kas tikėti stebuklais. Jų būna, bet ne taip dažnai…

Antras noras: „Nedirba, barška Audi variklis – gal čia bus grandinė?”

Šis noras puikus, tačiau Audi grandinės garsas dažnai sumaišomas su kitais variklio defektais. Todėl… Jeigu nenorite prisidirbti … formuluojant užduotį savo meistrui ar servisui – nedarykite tokios klaidos, kaip – „Laba diena, man reikia pakeisti Audi automobilio grandinę „

Visada sakykite štai taip: „Laba diena, man reikia išsiaiškinti, kas per garsas ir iš kur variklio skyriuje” Tokiu atveju nepapulsite į tokią situaciją, kai pakeičiama grandinė, o po to pasirodo, kad dar bus reikalingas ir variklio remontas.

2.

KAS KIEK LAIKO REIKIA KEISTI AUDI VARIKLIO GRANDINĘ?

Tai antras pagal dažnumą užduodamas klausimas. Visų pirma reikia turėti galvoje, kad variklis varikliui nelygus.

Bet apibendrinant yra viena neginčyjama tiesa – kuo naujesnis Audi variklis – tuo grandinės keitimas / aptarnavimas turi būti atliekamas anksčiau.

Jeigu klausiate, kas kiek kilometrų reikia keisti Audi grandinę – pasakysime taip. Audi varikliams, kurie turi 4 cilindrus – grandinės keitimas atliekamas prie 120.000 km.

Audi varikliams, kurie turi 6 8 10 12 cilindrų – grandinė keičiama prie 200.000 km

Ir dar vienas svarbus momentas – jeigu Audi variklio grandinės keitimą atliksite šiek tiek anksčiau – tikrai bus tik geriau.

3.

PRIEŽĄSTYS, DĖL KURIŲ AUDI GRANDINĖ NUSIDĖVĖS ANKSČIAU LAIKO

  • Variklio alyvos kokybė.

Pats pagrindinis faktorius, lemiantis greitą Audi variklio grandinės ir jos komponentų susidėvėjimą – tai blogas tepimas.

Kada jis atsiranda? Ir kaip tai gali paveikti visą grandininės pavaros sistemą?

Atsakymas nėra sudėtingas ir dažniausiai suprantamas bet kuriam vairuotojui. Atsiminkite – svarbiausia tepalo kokybė.

Neperakme tepalo turguje – kur dažniausiai tepalo kokybė abejotina, o turbūt ten bus tas pats tepalas, tik skirtingos pakuotės.

  • Variklio alyvos keitimo intervalas.

Kitas labai svarbus momentas – tai tepalo keitimo intervalai.

Turbūt nustebsite sužinoję, kad pavyzdžiui daugeliui naujesnių Audi variklių užtenka pakeisti tepalus 5 kartus per 100.000km – ir jau galima laukti, kol bus užgnybtas velenas.

Paprastai tariant – bus reikalingas Audi variklio kapitalinis remontas.

  • Miesto režimas – dar vienas svarbus faktorius

Apskritai kalbant, Audi automobilio grandinės nusidėvėjimas priklausys ir nuo to, kokiu ritmu automobilis judės.

Turite žinoti, kad grandinės nusidėvėjimas tiesiogiai priklauso ir nuo variklio užvedimų skaičiaus ir nuo to, kiek kartų bus permetami bėgiai.

Taip taip… tampant automobilį po miestą geriau jau nelaukti rekomenduojamo Audi grandinės keitimo intervalo.

  • Ekstremalus vairavimo stilius

Jeigu mėgstate vairuoti taip, kad važiavimas būtų smagus, o ne nuobodus – būkite pasiruošęs arba daug greitesniam Audi variklio grandinės keitimui, arba … jei ilgai lauksite – Audi variklio remontui arba jo keitimui.

O jeigu paprastais žodžiais kalbant – kuo didesni sūkiai ir bėgių perjungimas vyksta auštame sūkių diapazone – Audi grandinė patirs maksimalią apkrovą – o tai reiškia maksimaliai greitą jos nusidėvėjimą.

  • Start / Stop funkcija – dar vienas pamirštas nesėkmės faktorius

Kaip bebūtų keista, beveik nei vienas gamintojas savo rekomendacijose, kurios liečia variklio grandinės keitimo intervalus, nevertina Start Stop funkcijos įtakos grandinės nusidėvėjimui.

Iš to išplaukia kartais vairuotojams kylantis klausimas – Audi automobilis nenuvažiavęs net 100.000 tūkstančių, tepalai keisti pagal oficialaus atstovo reglamentą – o jau girdisi išsitampiusios Audi grandinės garsai…

  • Kodėl negalima keisti tepalo kas 15.000 arba kas 25.000 km?

Jeigu pradėsime kalbėti apie 25.000 km – tai turėsime pokalbį greičiausiai apie stebuklingus tepalus. Bet šitas absurdo teorijas reikia palikti tiems, kurie jas sugalvojo.

Pakalbėkime apie tą 15.000 km intervalą. Tai žinoma geriau nei 25.000 km bet…

Reikia nepamiršti, kad šis intervalas yra nurodomas kaip privalomas. O ne rekomenduojamas. Kitaip sakant, tepalo kokybė prie 15.000 km jau tampa pavojinga variklio sudedamosioms besitepančioms detalėms.

Tačiau pamirštama paminėti, kad bet kurio tepalo tepimo savybėms daug ką reiškia ir oro temperatūra, ir ilgas užkurto variklio laikymas stovint ar važiuojant jo negesinant.

Iš visos tokios situacijos – galima daryti logišką išvadą, kad rekomenduojamas tepalo keitimo intervalas iš viso beveik neegzistuojantis dalykas.

Ir dar… Kodėl niekam nekyla klausimas, kodėl variklistai, kurie atlieka Audi kapitalinį variklio remontą, garantiją duoda savo darbams tik su viena sąlyga – jeigu tepalai keičiami pas juos ir tik ne gink dieve ne daugiau kaip 10.000 km pravažiavus. Atsakymas į visus klausimas iš tikrųjų čia ir yra.

Todėl… Keičiam tepalus kas 8000-10000 km. Pilam pačius geriausius tepalus ir… Viskas bus Super!

4.

KOMPIUTERINĖ AUDI VARIKLIO GRANDINĖS DIAGNOSTIKA – TIKSLU AR NE?

Esame turėję ne vieną atvejį, kai užsidega Check Engine lemputė – pasijungus rodo sinchronizacijos klaidą / klaidas – pakeitus Audi grandinę variklis vistiek nedirba.

Jeigu užduosite klausimą „Kodėl?” Atsakymas bus paprastas – todėl, kad prie išsitampiusios grandinės būna dar ir papildomų gedimų, kurių su diagnostika ne visada įmanoma pamatyti.

5.

AUDI VARIKLIO GRANDINĖS KEITIMO KAINA? KOKIA?

Turbūt pats dažniausiai užduodamas klausimas. Nėra vienos tokios kainos. Viskas priklauso nuo Audi modelio modifikacijos (keturi ratai varomi ar du) ir t.t.

Svarbiausia jūs turite žinoti, kad norint sužinoti tikslią Audi grandinės keitimo kainą – reikia remtis gamintojo numatytais procedūriniais darbo laikais – o ne iš „lubų” sugalvotomis kainomis.

Iš esmės didžiausias kainos skirtumas yra tada, kai reikalingas Audi variklio išėmimas ir kai to daryti nereikia. Darbo kaina dažniausiai svyruoja tarp 300-400 kai viskas darosi iš priekio. Nors pasitaiko mažų automobiliukų, kuriems grandinės keitimas gali kainuoti ir iki 200,- Eurų.

Brangiausiai kainuoja, kai reikalingas variklio išėmimas. Ten kainos gali svyruoti net tarp 1000-1500 Eurų vien tik už darbą. Be grandinių komplekto ir dar daug visokių papildomų „dalykėlių”


6.

5 Audi grandinės patikros metodai – mūsų nuosava grandinės patikros procedūra

Turime sukūrę savo grandinės patikros metodiką, kuri leidžia išsamiai įvertinti, kokioje būklėje yra grandinė ir jai priklausantys elementai.

Jeigu manote, kad yra tik vienas būdas kaip įvertinti Audi variklio grandinės būklę – greičiausiai būsite paskaitęs kažkur interneto platybėse, kaip vienas ar kitas meistras rodo video – kaip tikrina grandinę.

Tiesa tame, kad metodų yra tikrai ne vienas…

7.

Audi grandinės ekspertizė

Adui grandinės defektacija ir defektacijos aktas teisminiams ginčams po automobilio pirkimo, su įtariamu variklio grandinės defektu. Padedame advokatams pasiruošti teisminiui procesui, jei reikalinga ekspertų (techninių specialistų) išvados.

8.

Audi variklio grandinės keitimas

Adui grandinės keitimas, bet kokiam varikliui. Mums nesvarbu, kokiam varikliui padaryti šį darbą. Dirbame preciziškai, tiksliai, profesionaliai ir su garantija.

Atlikus Audi variklio grandinės diagnostiką, jeigu paaiškėja, kad tikrai laikas ją keisti – darbus atliekame savaitės bėgyje.

9.

Tobulinimo procedūros Audi grandinės keitimo metu

Egzistuoja visą eilė variklių, kuriems po variklio grandinės keitimo – dar papildomai reikia atlikti nestandartinius darbus, kurie garantuoja tobulą variklio grandinės keitimo procedūrą.

Tokie dalykai iškelia bendrą kainą, tačiau viskas būna atlikta taip, kad tokį automobilį galima be baimės paleisti į ilgą, kad ir 20.000 km kelionę.

10.

Garantija 200.000 km jeigu…

Savo darbui suteikiame realią garantiją, tačiau visi variklio aptarnavimai turi būti atliekami pas mus arba pas mūsų partnerius, jeigu esate iš kito Lietuvos miesto.

Trumpiname gamintojų nustatytus intervalus, keičiame ne tik grandines, bet ir atliekame visą variklio periferijos priežiūrą, diagnostiką, remontą.

Jeigu reikalinga variklio diagnostika – padėsime, jeigu reikalingas variklio kapitalinis remontas – padėsim.

grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

Spausk!

Tel: +370 631 45 090

Kaunas: Veiverių g. 132 Vilnius: Savanorių pr. 174A – Justiniškių g. 26D Klaipėda: Šilutės pl. 35C

Keičiame grandines ir paskirstymo diržus ne tik šiems Audi modeliams:

Audi A3 (8L) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A3 (8P) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A3 Cabriolet Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A3 Sportback (8P) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A4 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi A4 (8D,B5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A4 (8E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A4 (B8) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A4 Avant (8D,B5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A4 Avant (8E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A4 Avant (B8) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A4 Cabriolet (8H,QB6) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A5 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi A5 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A6 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi A6 (4A,C4) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A6 (4B,C5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A6 (4F,C6) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A6 Avant (4A,C4) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A6 Avant (4B,C5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A6 Avant (4F,C6) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A8 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi A8 (4E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A8 (D2) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A8 Long (4E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi A8 Long (D2) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi Allroad Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi A6 allroad quattro (4F,C6, C7) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi Allroad (4B,C5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi Cabriolet Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi Cabriolet (89)
Audi Coupe Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi Coupe (89,8B) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi Q5 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi Q5 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi Q7 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi Q7 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi R8 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi R8 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi RS4 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi RS4 Avant Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Audi RS4 Avant (8E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Audi RS4 Cabrio (8E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Audi RS4 Salon (8E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi RS6 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi RS6 (4B,C5) servisas / remontas ir diagnostika –
Kaunas Audi RS6 Avant (4B,C5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi RS6 Avant (4F,C6) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S2 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi S2 Avant Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S2 Coupe Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S3 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi S3 (8L) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S3 (8P) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S3 Sportback (8P) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S4 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi S4 (4A,C4) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S4 (8D,B5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S4 (8E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S4 Avant (8D,B5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S4 Avant (8E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S4 Cabriolet Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S5 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi S5 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S6 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi S6 (4A,C4) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S6 (4B,C5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S6 (4F,C6) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S6 Avant (4A,C4) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S6 Avant (4B,C5) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S6 Avant (4F,C6) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi S8 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje Audi S8 (4E) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi TT Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Audi TT (8N) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi TT (PQ35,PQ46) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Audi TT Roadster (8N) Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
,Audi TT Roadster (PQ35,36 Grandinės keitimas / paskirstymo diržo keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje


Spausk!

Tel: +370 631 45 090

Registracija +37063145090