Variklio grandinės diagnostika? Kokia realybė iš tikrųjų? Ką reikia žinoti, kad nutrūkus grandinei, nereiktų po to keisti viso variklio naudotu...

Kaip atliekama variklio grandinės diagnostika patikra?

variklio grandines diagnostika kaune vilniuje patikra kaina

Labai dažnai sulaukiame tokio klausimo: „Ką tik įsigijau naują automobilį ir noriu sužinoti, kokiame stovyje pas mane grandinė?”

Na, visų pirma reiktų suprasti, kad pirkimo metu, jeigu pardavėjas turi kažkokių žinių, apie tai, kad buvo keista grandinė (arba net pats keitė) visada jus informuos dar turbūt net pačiame skelbimo tekste.

Ir toks automobilis bus brangesnis nei visi kiti parsiduodantys. Tai tiek…

Tai čia toks pirmas niuansas.

Antras dalykas – tai kaip išsiaiškinti ar reikia jau keisti variklio grandinę.

Čia reikia jau pasigilinti į gamintojo rekomendacijas, kurios turi dar ir tam tikras eksploatavimo sąlygas.

Plius reikia atkreipti dėmesį į variklio aptarnavimo intervalus ir automobilio darbinio režimo diapazoną.

Apie viską paeiliui – žemiau…

Reikalinga grandinės patikra?

Spausk!

Tel: +370 631 45 090

Kaunas: Veiverių g. 132 Vilnius: Savanorių pr. 174A – Justiniškių g. 26D Klaipėda: Šilutės pl. 35C

variklio grandines diagnostika
kas gali pakeisti variklio grandine
variklio grandines keitimo kaina

1.

5 Grandinės patikros metodai – mūsų nuosava grandinės patikros procedūra

Turime sukūrę savo grandinės patikros metodiką, kuri leidžia išsamiai įvertinti, kokioje būklėje yra grandinė ir jai priklausantys elementai.

Jeigu manote, kad yra tik vienas būdas kaip įvertinti variklio grandinės būklę – greičiausiai būsite paskaitęs kažkur interneto platybėse, kaip vienas ar kitas meistras rodo video – kaip tikrina grandinę.

Tiesa tame, kad metodų yra tikrai ne vienas…

2.

Grandinės ekspertizė

Grandinės defektacija ir defektacijos aktas teisminiams ginčams po automobilio pirkimo, su įtariamu variklio grandinės defektu. Padedame advokatams pasiruošti teisminiui procesui, jei reikalinga ekspertų (techninių specialistų) išvados.

3.

Variklio grandinės keitimas

Grandinės keitimas, bet kokiam automobilio, mikroautobuso ar komercinės technikos varikliui. Mums nesvarbu, kokiam varikliui padaryti šį darbą. Dirbame preciziškai, tiksliai, profesionaliai ir su garantija.

Atlikus variklio grandinės diagnostiką, jeigu paaiškėja, kad tikrai laikas ją keisti – darbus atliekame savaitės bėgyje.

4.

Tobulinimo procedūros grandinės keitimo metu

Turime visą eilę variklių, kuriems po variklio grandinės keitimo – dar papildomai reikia atlikti nestandartinius darbus, kurie garantuoja tobulą variklio grandinės keitimo procedūrą.

Tokie dalykai iškelia bendrą kainą, tačiau viskas būna atlikta taip, kad tokį automobilį galima be baimės paleisti į ilgą, kad ir 20.000 km kelionę.

5.

Garantija 200.000 km jeigu…

Savo darbui suteikiame realią garantiją, tačiau visi variklio aptarnavimai turi būti atliekami pas mus arba pas mūsų partnerius, jeigu esate iš kito Lietuvos miesto.

Trumpiname gamintojų nustatytus intervalus, keičiame ne tik grandines, bet ir atliekame visą variklio periferijos priežiūrą, diagnostiką, remontą.

Jeigu reikalinga variklio diagnostika – padėsime, jeigu reikalingas variklio kapitalinis remontas – padėsime, jeigu nutrūko variklio grandinė ir reikalingas variklio keitimas – taip pat padarysime šį darbą, ir dar duosime keleto tūkstančių vertės patarimų nemokamai.

grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

Spausk!

Tel: +370 631 45 090

Registracija +37063145090