Kokia Bmw variklio grandinės keitimo kaina ir ką reikia žinoti, kad nepatekti į nemalonią situaciją... 10 dalykų, apie kuriuos mažai kas kalba...

bmw grandiniu keitimas kaune vilniuje variklistai

Bmw grandinės keitimas e60 e90 e87 118d m57 n47 x5 e70 f10 f11 f30 ir kitiems modeliams. Skubiai! Su garantija! Ir išskirtiniais patarimais!

A.

Atliksime Bmw automobilio ne tik grandinės, bet ir visos variklio sistemos diagnostiką.

B.

Sudarysime sąmatą pagal Jūsų Bmw modelį. Turėkite pasiruošę VIN numerį.

C.

Pakeisime Bmw grandinę per dieną, arba 3-5 jei reikalingas variklio išėmimas.

E.

Suteiksime garantiją savo darbui didesnę nei duoda gamintojas.

F.

Atliksime variklio aptarnavimą visada pas mus, jei to pageidausite.

G.

Po Bmw grandinės keitimo, pasidalinsime auksiniais specifiniais patarimais būtent Jūsų Bmw modeliui, kurių nerasite interneto platybėse!

Spausk!

Tel: +370 631 45 090

Bmw variklio grandinės keitimas,diagnostika, kaina? Kokia realybė iš tikrųjų? Ką reikia žinoti, kad nutrūkus grandinei, nereiktų po to keisti viso variklio naudotu…

Labai dažnai nutinka taip, kad Bmw variklio grandinės trūksta be jokių prieš tai pasirodančių požymių. Viso to pasekoje turime išlaidų 2X daugiau, nei galėjome turėti, jeigu būtume padarę grandinės keitimą laiku… Bet kuris Bmw servisas tai gali patvirtinti. Ar tai bus Bmw servisas Kaune ar Bmw centras Vilniuje – visi Jums skaičiuos išlaidas – kaip variklio keitimui.

Turėkite galvoje, kad variklio remontas, taip pat kaip ir Bmw automatinės greičių dėžės remontas skaičiuojamas su trimis nuliais.


variklio grandines keitimas kaunas vilnius klaipeda
Variklio grandinės keitimas Kaunas Vilnius Klaipėda
variklio grandines diagnostika kaune vilniuje
Variklio grandinės diagnostika
variklio grandines keitimas kaina
Variklio grandinės keitimas kaina

Labai dažnai sulaukiame tokio klausimo: „Ką tik įsigijau Bmw automobilį ir noriu sužinoti, kokiame stovyje pas mane grandinė?”

Na, visų pirma reiktų suprasti, kad pirkimo metu, jeigu pardavėjas turi kažkokių žinių, apie tai, kad buvo keista Bmw grandinė (arba net pats keitė) visada jus informuos dar turbūt net pačiame skelbimo tekste.

Ir jeigu grandinė keista, oficialus Bmw servisas Kaune Vilniuje ar kt. mieste, nebūtinai turės tokios informacijos…

Ir toks Bmw automobilis bus brangesnis nei visi kiti parsiduodantys. Tai tiek…

Tai čia toks pirmas niuansas.

Antras dalykas – tai kaip išsiaiškinti ar reikia jau keisti Bmw variklio grandinę.

Čia reikia jau pasigilinti į gamintojo rekomendacijas, kurios turi dar ir tam tikras eksploatavimo sąlygas.

Plius reikia atkreipti dėmesį į Bmw variklio aptarnavimo intervalus ir automobilio darbinio režimo diapazoną.

Apie viską paeiliui – žemiau…

1.

Kaip patikrinti Bmw grandinės nusidėvėjimą??

bmw grandines keitimas kaina e60 e90 e87 118d m57 n47 x5 e70 f10 f11 f30 ir kitiems modeliams

Visų pirma, reikia atsakyti į klausimą, kokiu tikslu tai daroma… Nes dažniausiai tai norima daryti dviem atvejais.

Pirmas noras: „Gal jau Bmw grandinė keista ir man nebereikės keisti!”

Kartais susiduriama su tokia situacija, kai automobilis nuvažiavęs daugiau nei 200.000 km, o informacijos apie Bmw grandinės keitimą nėra, nors yra įtarimas, kad galėjo būti keista.

Tiesa sakant, tikėtis, kad kas keitė Bmw grandinę padarė viską teisingai – tas pats, kas tikėti stebuklais. Jų būna, bet ne taip dažnai…

Antras noras: „Nedirba, barška Bmw variklis – gal čia bus grandinė?”

Šis noras puikus, tačiau Bmw grandinės garsas dažnai sumaišomas su kitais variklio defektais.

Todėl… Jeigu nenorite prisidirbti … formuluojant užduotį savo meistrui ar servisui – nedarykite tokios klaidos, kaip – „Laba diena, man reikia pakeisti Bmw automobilio grandinę „

Visada sakykite štai taip: „Laba diena, man reikia išsiaiškinti, kas per garsas ir iš kur variklio skyriuje”

Tokiu atveju nepapulsite į tokią situaciją, kai pakeičiama grandinė, o po to pasirodo, kad dar bus reikalingas ir variklio remontas.

2.

Kas kiek laiko reikia keisti Bmw variklio grandinę?

Tai antras pagal dažnumą užduodamas klausimas. Visų pirma reikia turėti galvoje, kad variklis varikliui nelygus.

Bet apibendrinant yra viena neginčyjama tiesa – kuo naujesnis Bmw variklis – tuo grandinės keitimas / aptarnavimas turi būti atliekamas anksčiau.

Jeigu klausiate, kas kiek kilometrų reikia keisti Bmw grandinę – pasakysime taip. Bmw varikliams, kurie turi 4 cilindrus – grandinės keitimas atliekamas prie 120.000 km.

Bmw varikliams, kurie turi 6 8 10 12 cilindrų – grandinė keičiama prie 200.000 km

Ir dar vienas svarbus momentas – jeigu Bmw variklio grandinės keitimą atliksite šiek tiek anksčiau – tikrai bus tik geriau.

3.

Priežąstys, dėl kurių Bmw variklio grandinė nusidėvės anksčiau laiko …

  • Bmw variklio alyvos kokybė.

Pats pagrindinis faktorius, lemiantis greitą Bmw variklio grandinės ir jos komponentų susidėvėjimą – tai blogas tepimas.

Kada jis atsiranda? Ir kaip tai gali paveikti visą grandininės pavaros sistemą?

Atsakymas nėra sudėtingas ir dažniausiai suprantamas bet kuriam vairuotojui. Atsiminkite – svarbiausia tepalo kokybė.

Neperakme tepalo turguje – kur dažniausiai tepalo kokybė abejotina, o turbūt ten bus tas pats tepalas, tik skirtingos pakuotės.

  • Variklio alyvos keitimo intervalas.

Kitas labai svarbus momentas – tai tepalo keitimo intervalai.

Turbūt nustebsite sužinoję, kad pavyzdžiui daugeliui naujesnių Bmw variklių užtenka pakeisti tepalus 5 kartus per 100.000km – ir jau galima laukti, kol bus užgnybtas velenas.

Paprastai tariant – bus reikalingas Bmw variklio kapitalinis remontas.

  • Miesto režimas – dar vienas svarbus faktorius

Apskritai kalbant, Bmw automobilio grandinės nusidėvėjimas priklausys ir nuo to, kokiu ritmu automobilis judės.

Turite žinoti, kad grandinės nusidėvėjimas tiesiogiai priklauso ir nuo variklio užvedimų skaičiaus ir nuo to, kiek kartų bus permetami bėgiai.

Taip taip… tampant automobilį po miestą geriau jau nelaukti rekomenduojamo Bmw grandinės keitimo intervalo.

  • Ekstremalus vairavimo stilius

Jeigu mėgstate vairuoti taip, kad važiavimas būtų smagus, o ne nuobodus – būkite pasiruošęs arba daug greitesniam Bmw variklio grandinės keitimui, arba … jei ilgai lauksite – Bmw variklio remontui arba jo keitimui.

O jeigu paprastais žodžiais kalbant – kuo didesni sūkiai ir bėgių perjungimas vyksta auštame sūkių diapazone – Bmw grandinė patirs maksimalią apkrovą – o tai reiškia maksimaliai greitą jos nusidėvėjimą.

  • Start / Stop funkcija – dar vienas pamirštas nesėkmės faktorius

Kaip bebūtų keista, beveik nei vienas gamintojas savo rekomendacijose, kurios liečia variklio grandinės keitimo intervalus, nevertina Start Stop funkcijos įtakos grandinės nusidėvėjimui.

Iš to išplaukia kartais vairuotojams kylantis klausimas – Bmw automobilis nenuvažiavęs net 100.000 tūkstančių, tepalai keisti pagal oficialaus atstovo reglamentą – o jau girdisi išsitampiusios Bmw grandinės garsai…

  • Kodėl negalima keisti tepalo kas 15.000 arba kas 25.000 km?

Jeigu pradėsime kalbėti apie 25.000 km – tai turėsime pokalbį greičiausiai apie stebuklingus tepalus. Bet šitas absurdo teorijas reikia palikti tiems, kurie jas sugalvojo.

Pakalbėkime apie tą 15.000 km intervalą. Tai žinoma geriau nei 25.000 km bet…

Reikia nepamiršti, kad šis intervalas yra nurodomas kaip privalomas. O ne rekomenduojamas. Kitaip sakant, tepalo kokybė prie 15.000 km jau tampa pavojinga variklio sudedamosioms besitepančioms detalėms.

Tačiau pamirštama paminėti, kad bet kurio tepalo tepimo savybėms daug ką reiškia ir oro temperatūra, ir ilgas užkurto variklio laikymas stovint ar važiuojant jo negesinant.

Iš visos tokios situacijos – galima daryti logišką išvadą, kad rekomenduojamas tepalo keitimo intervalas iš viso beveik neegzistuojantis dalykas.

Ir dar… Kodėl niekam nekyla klausimas, kodėl variklistai, kurie atlieka Bmw kapitalinį variklio remontą, garantiją duoda savo darbams tik su viena sąlyga – jeigu tepalai keičiami pas juos ir tik ne gink dieve ne daugiau kaip 10.000 km pravažiavus. Atsakymas į visus klausimas iš tikrųjų čia ir yra.

Todėl… Keičiam tepalus kas 8000-10000 km. Pilam pačius geriausius tepalus ir… Viskas bus Super!

4.

Kompiuterinė Bmw variklio grandinės diagnostika – tikslu ar ne?

Esame turėję ne vieną atvejį, kai užsidega Bmw Check Engine lemputė – pasijungus rodo sinchronizacijos klaidą / klaidas – pakeitus Bmw grandinę variklis vistiek nedirba.

Jeigu užduosite klausimą „Kodėl?” Atsakymas bus paprastas – todėl, kad prie išsitampiusios grandinės būna dar ir papildomų gedimų, kurių su Bmw diagnostika ne visada įmanoma pamatyti.

5.

Bmw variklio grandinės keitimo kaina ? Kokia?

Turbūt pats dažniausiai užduodamas klausimas. Nėra vienos tokios kainos. Viskas priklauso nuo Bmw modelio modifikacijos (keturi ratai varomi ar du) ir t.t.

Svarbiausia jūs turite žinoti, kad norint sužinoti tikslią Bmw grandinės keitimo kainą – reikia remtis gamintojo numatytais procedūriniais darbo laikais – o ne iš „lubų” sugalvotomis kainomis.

Iš esmės didžiausias kainos skirtumas yra tada, kai reikalingas Bmw variklio išėmimas ir kai to daryti nereikia. Darbo kaina dažniausiai svyruoja tarp 300-400 kai viskas darosi iš priekio. Nors pasitaiko mažų automobiliukų, kuriems grandinės keitimas gali kainuoti ir iki 200,- Eurų.

Brangiausiai kainuoja, kai reikalingas Bmw variklio išėmimas. Ten kainos gali svyruoti net tarp 1000-1500 Eurų vien tik už darbą. Be grandinių komplekto ir dar daug visokių papildomų „dalykėlių”


6.

5 Bmw grandinės patikros metodai – mūsų nuosava grandinės patikros procedūra

Turime sukūrę savotišką Bmw grandinės patikros metodiką, kuri leidžia išsamiai įvertinti, kokioje būklėje yra grandinė ir jai priklausantys elementai.

Jeigu manote, kad yra tik vienas būdas kaip įvertinti Bmw variklio grandinės būklę – greičiausiai būsite paskaitęs kažkur interneto platybėse, kaip vienas ar kitas meistras rodo video – kaip tikrina grandinę.

Tiesa tame, kad metodų yra tikrai ne vienas…

7.

Bmw grandinės ekspertizė

Bmw grandinės defektacija ir defektacijos aktas teisminiams ginčams po automobilio pirkimo, su įtariamu variklio grandinės defektu. Padedame advokatams pasiruošti teisminiui procesui, jei reikalinga ekspertų (techninių specialistų) išvados.

8.

Bmw variklio grandinės keitimas

Bmw grandinės keitimas, bet kokiam varikliui. Mums nesvarbu, kokiam varikliui padaryti šį darbą. Dirbame preciziškai, tiksliai, profesionaliai ir su garantija.

Atlikus Bmw variklio grandinės diagnostiką, jeigu paaiškėja, kad tikrai laikas ją keisti – darbus atliekame savaitės bėgyje.

9.

Tobulinimo procedūros Bmw grandinės keitimo metu

Egzistuoja visa eilė variklių, kuriems po variklio grandinės keitimo – dar papildomai reikia atlikti nestandartinius darbus, kurie garantuoja tobulą variklio grandinės keitimo procedūrą.

Tokie dalykai iškelia bendrą kainą, tačiau viskas būna atlikta taip, kad tokį automobilį galima be baimės paleisti į ilgą, kad ir 20.000 km kelionę.

10.

Garantija 200.000 km jeigu…

Savo darbui suteikiame realią garantiją, tačiau visi variklio aptarnavimai turi būti atliekami pas mus arba pas mūsų partnerius, jeigu esate iš kito Lietuvos miesto.

Trumpiname gamintojų nustatytus intervalus, keičiame ne tik grandines, bet ir atliekame visą variklio periferijos priežiūrą, diagnostiką, remontą.

Jeigu reikalinga variklio diagnostika – padėsime, jeigu reikalingas variklio kapitalinis remontas – padėsim.

grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

Spausk!

Tel: +370 631 45 090

Kaunas: Veiverių g. 132 Vilnius: Savanorių pr. 174A – Justiniškių g. 26D Klaipėda: Šilutės pl. 35C

Keičiame grandines ir paskirstymo diržus ne tik šiems Bmw modeliams:

PIRMOS SERIJOS BMW Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW 1 Serija Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 1 Serija hečbekas Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 1-Serija hečbekas 118i Sport Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X1 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X1 Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X1 XDrive 20D Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

ANTROS SERIJOS BMW Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW 2 Serija Coupe Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 2 Serija Coupe Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 2-Serija Coupé 220i Sport Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW2-Serija Coupé M Sport Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 2 Serija Active Tourer Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 2 Series Active Tourer Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 2-Serija Active Tourer 218i Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

TREČIOS SERIJOS BMW 330 Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW 3 Serija Sedan Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 3 Serija Sedan Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 3-Serija Sedan 318D Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW E90 2.0 Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW 3-Serija Sedan 320DBMW 3 Serija Gran Turismo Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 3 Serija Gran Turismo Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 3-Serija Gran Turismo 320D Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

BMW X6 Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW X6 Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X6 xDrive30D servisas Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X6 xDrive 30d M Sport Limited Edition Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

BMW X3 Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BWW X3 Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X3 XDrive18D Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X3 XDrive20D Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

BMW X4 Serija Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW 4 Serija Coupe Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 4 Serija Coupe Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 4-Serija Coupe 420d Sport Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 4-Serija Coupe 420d M Sport Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 4 Serija Gran Coupe Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 4 Serija Gran Coupe Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 4-Serija Gran Coupe 420d Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X4 Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X4 XDrive20d Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

BMW 5 Serija Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje S

Expand BMW 5 Serija Sedan Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 5 Serija Gran Turismo Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 5 Serija Gran Turismo Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
520D Modern Essential A/T Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
520D Luxury Essential A/T Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
520D Modern Package A/T Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
530D Luxury A/T Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
530D Modern Package A/T Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
530D Luxury Package A/T Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

BMW 6 Serija Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW 6 Serija Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
640i Gran Coupe Essential A/T Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
640i Gran Coupe Package A/T Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

RETESNI BMW Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW E24 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW I8 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW M3 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW M5 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW Z4 Roadster Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW Z4 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW Z4 Variants Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW Z4 sDrive20i Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW X6M Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW Concept X6 ActiveHybrid Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 760 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 600 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 750 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 745i E23 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW New Class Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 2002tii Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 700 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 315 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 335 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW / EMW 340 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW M5 E28 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 333i E30 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 325is E30 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 530 MLE Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 550 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
320i Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 530 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 325 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 330 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 550i Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 745 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 645 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 535 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 650 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 545 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 2002 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 528 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 1600 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 135 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 2002ti Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 128 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW H2R Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW F07 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
X3 3.0i SAV Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 525 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
X5 4.4i SAV Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
X5 4.8is SAV Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
X5 3.0i SAV Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Grand Tourer modeliai: W 507 Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW E9 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 3200 CS Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW/EMW 327 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 503 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 8 Series (E31) Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Sportinio stiliaus BMW modeliai Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW Z8 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW M1 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW M6 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW Z3 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 328 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW Z1 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

First Generation E36/7 M Roadster Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
E36/8 M Coupe Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
Išskirtiniai BMW modeliai Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

Brilliance BS6
BMW 326
BMW 501
BMW New Six
BMW Hydrogen 7

Vidurinės klasės BMW modeliai Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW 321
BMW 320

Kompaktinės klasės BMW modeliai Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW 3 Series Compact Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW F3 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Kiti BMW modeliai Grandinės diagnostika keitimas diagnostika Kaune Vilniuje

BMW 340 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW Mini E Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW Compact Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW 327 Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW M Roadster Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje
BMW M Coupe Grandinės diagnostika keitimas Kaune Vilniuje Klaipėdoje


Spausk!

Tel: +370 631 45 090

Registracija +37063145090