Kokia Mercedes Benz variklio grandinės keitimo kaina ir ką reikia žinoti, kad nepatekti į nemalonią situaciją... 10 dalykų, apie kuriuos mažai kas kalba...

mercedes grandines keitmas kaina kaune vilniuje klaipedoje

Mercedes variklio grandinės keitimas Skubiai! Su garantija! Ir išskirtiniais patarimais!

E-Class (A207) C107 (C207)(C208)(C209)C107(R129)(R170)(R171) R172) (R230) (R231)
W08 W18 W21 W105 W108/W109 W110 W111 W112 W113 W114/W115 W115 W116 W120/W121 W123 W124 W125 W126 W128 W136 W140 W142 W143 W153 W180 W186 W187 W188 W189 170S W201 C-Class (W202) C-Class (W203) C-Class (W204) (W205) (W206) E-Class (W210) (W211) (W212) (W213) (C215) (C216) (C217) W219 (W220) (W221 S-Class (W223) W251 W415 W906

A.

Atliksime Mercedes automobilio ne tik grandinės, bet ir visos variklio sistemos diagnostiką.

B.

Sudarysime sąmatą pagal Jūsų Mercedes modelį. Turėkite pasiruošę VIN numerį.

C.

Pakeisime Mercedes grandinę per dieną, arba 3-5 jei reikalingas variklio išėmimas.

E.

Suteiksime garantiją savo darbui didesnę nei duoda gamintojas.

F.

Atliksime variklio aptarnavimą visada pas mus, jei to pageidausite.

G.

Po Mercedes grandinės keitimo, pasidalinsime auksiniais specifiniais patarimais būtent Jūsų Mercedes modeliui, kurių nerasite interneto platybėse!

Mercedes Benz variklio grandinės keitimas,diagnostika, kaina? Kokia realybė iš tikrųjų? Ką reikia žinoti, kad nutrūkus grandinei, nereiktų po to keisti viso variklio naudotu…

Labai dažnai nutinka taip, kad Mercedes variklio grandinės trūksta be jokių prieš tai pasirodančių požymių. Viso to pasekoje turime išlaidų 2X daugiau, nei galėjome turėti, jeigu būtume padarę grandinės keitimą laiku… Bet kuris Mercedes servisas tai gali patvirtinti. Ar tai bus Mercedes servisas Kaune ar Mercedes centras Vilniuje – visi Jums skaičiuos išlaidas – kaip variklio keitimui.

Turėkite galvoje, kad variklio remontas, taip pat kaip ir Mercedes automatinės greičių dėžės remontas skaičiuojamas su trimis nuliais.


variklio grandines keitimas kaunas vilnius klaipeda
Variklio grandinės keitimas Kaunas Vilnius Klaipėda
variklio grandines diagnostika kaune vilniuje
Variklio grandinės diagnostika
variklio grandines keitimas kaina
Variklio grandinės keitimas kaina

Labai dažnai sulaukiame tokio klausimo: „Ką tik įsigijau Mercedes automobilį ir noriu sužinoti, kokiame stovyje pas mane grandinė?”

Na, visų pirma reiktų suprasti, kad pirkimo metu, jeigu pardavėjas turi kažkokių žinių, apie tai, kad buvo keista Mercedes grandinė (arba net pats keitė) visada jus informuos dar turbūt net pačiame skelbimo tekste.

Ir jeigu grandinė keista, oficialus Mercedes servisas Kaune Vilniuje ar kt. mieste, nebūtinai turės tokios informacijos…

Ir toks Mercedes automobilis bus brangesnis nei visi kiti parsiduodantys. Tai tiek…

Tai čia toks pirmas niuansas.

Antras dalykas – tai kaip išsiaiškinti ar reikia jau keisti Mercedes variklio grandinę.

Čia reikia jau pasigilinti į gamintojo rekomendacijas, kurios turi dar ir tam tikras eksploatavimo sąlygas.

Plius reikia atkreipti dėmesį į Mercedes variklio aptarnavimo intervalus ir automobilio darbinio režimo diapazoną.

Apie viską paeiliui – žemiau…

1.

Kaip patikrinti Mercedes Benz grandinės nusidėvėjimą??

mercedes benz grandines diagnostika patikra

Visų pirma, reikia atsakyti į klausimą, kokiu tikslu tai daroma… Nes dažniausiai tai norima daryti dviem atvejais.

Pirmas noras: „Gal jau Mercedes grandinė keista ir man nebereikės keisti!”

Kartais susiduriama su tokia situacija, kai automobilis nuvažiavęs daugiau nei 200.000 km, o informacijos apie Mercedes grandinės keitimą nėra, nors yra įtarimas, kad galėjo būti keista.

Tiesa sakant, tikėtis, kad kas keitė Mercedes grandinę padarė viską teisingai – tas pats, kas tikėti stebuklais. Jų būna, bet ne taip dažnai…

Antras noras: „Nedirba, barška Mercedes variklis – gal čia bus grandinė?”

Šis noras puikus, tačiau Mercedes grandinės garsas dažnai sumaišomas su kitais variklio defektais. Todėl…

Jeigu nenorite prisidirbti … formuluojant užduotį savo meistrui ar servisui – nedarykite tokios klaidos, kaip – „Laba diena, man reikia pakeisti Mercedes automobilio grandinę „

Visada sakykite štai taip: „Laba diena, man reikia išsiaiškinti, kas per garsas ir iš kur variklio skyriuje”

Tokiu atveju nepapulsite į tokią situaciją, kai pakeičiama grandinė, o po to pasirodo, kad dar bus reikalingas ir variklio remontas.

2.

Kas kiek laiko reikia keisti Mercedes Benz variklio grandinę?

Tai antras pagal dažnumą užduodamas klausimas. Visų pirma reikia turėti galvoje, kad variklis varikliui nelygus.

Bet apibendrinant yra viena neginčyjama tiesa – kuo naujesnis Mercedes variklis – tuo grandinės keitimas / aptarnavimas turi būti atliekamas anksčiau.

Jeigu klausiate, kas kiek kilometrų reikia keisti Mercedes grandinę – pasakysime taip. Mercedes varikliams, kurie turi 4 cilindrus – grandinės keitimas atliekamas prie 120.000 km.

Mercedes varikliams, kurie turi 6 8 10 12 cilindrų – grandinė keičiama prie 200.000 km

Ir dar vienas svarbus momentas – jeigu Mercedes variklio grandinės keitimą atliksite šiek tiek anksčiau – tikrai bus tik geriau.

3.

Priežąstys, dėl kurių Mercedes Benz variklio grandinė nusidėvės anksčiau laiko …

  • Mercedes variklio alyvos kokybė.

Pats pagrindinis faktorius, lemiantis greitą Mercedes variklio grandinės ir jos komponentų susidėvėjimą – tai blogas tepimas.

Kada jis atsiranda? Ir kaip tai gali paveikti visą grandininės pavaros sistemą?

Atsakymas nėra sudėtingas ir dažniausiai suprantamas bet kuriam vairuotojui. Atsiminkite – svarbiausia tepalo kokybė.

Neperakme tepalo turguje – kur dažniausiai tepalo kokybė abejotina, o turbūt ten bus tas pats tepalas, tik skirtingos pakuotės.

  • Variklio alyvos keitimo intervalas.

Kitas labai svarbus momentas – tai tepalo keitimo intervalai.

Turbūt nustebsite sužinoję, kad pavyzdžiui daugeliui naujesnių Mercedes variklių užtenka pakeisti tepalus 5 kartus per 100.000km – ir jau galima laukti, kol bus užgnybtas velenas.

Paprastai tariant – bus reikalingas Mercedes variklio kapitalinis remontas.

  • Miesto režimas – dar vienas svarbus faktorius

Apskritai kalbant, Mercedes automobilio grandinės nusidėvėjimas priklausys ir nuo to, kokiu ritmu automobilis judės.

Turite žinoti, kad grandinės nusidėvėjimas tiesiogiai priklauso ir nuo variklio užvedimų skaičiaus ir nuo to, kiek kartų bus permetami bėgiai.

Taip taip… tampant automobilį po miestą geriau jau nelaukti rekomenduojamo Mercedes grandinės keitimo intervalo.

  • Ekstremalus vairavimo stilius

Jeigu mėgstate vairuoti taip, kad važiavimas būtų smagus, o ne nuobodus – būkite pasiruošęs arba daug greitesniam Mercedes variklio grandinės keitimui, arba … jei ilgai lauksite – Mercedes variklio remontui arba jo keitimui.

O jeigu paprastais žodžiais kalbant – kuo didesni sūkiai ir bėgių perjungimas vyksta auštame sūkių diapazone – Mercedes grandinė patirs maksimalią apkrovą – o tai reiškia maksimaliai greitą jos nusidėvėjimą.

  • Start / Stop funkcija – dar vienas pamirštas nesėkmės faktorius

Kaip bebūtų keista, beveik nei vienas gamintojas savo rekomendacijose, kurios liečia variklio grandinės keitimo intervalus, nevertina Start Stop funkcijos įtakos grandinės nusidėvėjimui.

Iš to išplaukia kartais vairuotojams kylantis klausimas – Mercedes automobilis nenuvažiavęs net 100.000 tūkstančių, tepalai keisti pagal oficialaus atstovo reglamentą – o jau girdisi išsitampiusios Mercedes grandinės garsai…

  • Kodėl negalima keisti tepalo kas 15.000 arba kas 25.000 km?

Jeigu pradėsime kalbėti apie 25.000 km – tai turėsime pokalbį greičiausiai apie stebuklingus tepalus. Bet šitas absurdo teorijas reikia palikti tiems, kurie jas sugalvojo.

Pakalbėkime apie tą 15.000 km intervalą. Tai žinoma geriau nei 25.000 km bet…

Reikia nepamiršti, kad šis intervalas yra nurodomas kaip privalomas. O ne rekomenduojamas. Kitaip sakant, tepalo kokybė prie 15.000 km jau tampa pavojinga variklio sudedamosioms besitepančioms detalėms.

Tačiau pamirštama paminėti, kad bet kurio tepalo tepimo savybėms daug ką reiškia ir oro temperatūra, ir ilgas užkurto variklio laikymas stovint ar važiuojant jo negesinant.

Iš visos tokios situacijos – galima daryti logišką išvadą, kad rekomenduojamas tepalo keitimo intervalas iš viso beveik neegzistuojantis dalykas.

Ir dar… Kodėl niekam nekyla klausimas, kodėl variklistai, kurie atlieka Mercedes kapitalinį variklio remontą, garantiją duoda savo darbams tik su viena sąlyga – jeigu tepalai keičiami pas juos ir tik ne gink dieve ne daugiau kaip 10.000 km pravažiavus. Atsakymas į visus klausimas iš tikrųjų čia ir yra.

Todėl… Keičiam tepalus kas 8000-10000 km. Pilam pačius geriausius tepalus ir… Viskas bus Super!

4.

Kompiuterinė Mercedes Benz variklio grandinės diagnostika – tikslu ar ne?

Esame turėję ne vieną atvejį, kai užsidega Mercedes Check Engine lemputė – pasijungus rodo sinchronizacijos klaidą / klaidas – pakeitus Mercedes grandinę variklis vistiek nedirba.

Jeigu užduosite klausimą „Kodėl?” Atsakymas bus paprastas – todėl, kad prie išsitampiusios grandinės būna dar ir papildomų gedimų, kurių su Mercedes diagnostika ne visada įmanoma pamatyti.

5.

Mercedes Benz variklio grandinės keitimo kaina ? Kokia?

Turbūt pats dažniausiai užduodamas klausimas. Nėra vienos tokios kainos. Viskas priklauso nuo Mercedes modelio modifikacijos (keturi ratai varomi ar du) ir t.t.

Svarbiausia jūs turite žinoti, kad norint sužinoti tikslią Mercedes grandinės keitimo kainą – reikia remtis gamintojo numatytais procedūriniais darbo laikais – o ne iš „lubų” sugalvotomis kainomis.

Iš esmės didžiausias kainos skirtumas yra tada, kai reikalingas Mercedes variklio išėmimas ir kai to daryti nereikia. Darbo kaina dažniausiai svyruoja tarp 300-400 kai viskas darosi iš priekio. Nors pasitaiko mažų automobiliukų, kuriems grandinės keitimas gali kainuoti ir iki 200,- Eurų.

Brangiausiai kainuoja, kai reikalingas Mercedes variklio išėmimas. Ten kainos gali svyruoti net tarp 1000-1500 Eurų vien tik už darbą. Be grandinių komplekto ir dar daug visokių papildomų „dalykėlių”


6.

5 Mercedes grandinės patikros metodai – mūsų nuosava grandinės patikros procedūra

Turime sukūrę savotišką Mercedes grandinės patikros metodiką, kuri leidžia išsamiai įvertinti, kokioje būklėje yra grandinė ir jai priklausantys elementai.

Jeigu manote, kad yra tik vienas būdas kaip įvertinti Mercedes variklio grandinės būklę – greičiausiai būsite paskaitęs kažkur interneto platybėse, kaip vienas ar kitas meistras rodo video – kaip tikrina grandinę.

Tiesa tame, kad metodų yra tikrai ne vienas…

7.

Mercedes Benz grandinės ekspertizė

Mercedes grandinės defektacija ir defektacijos aktas teisminiams ginčams po automobilio pirkimo, su įtariamu variklio grandinės defektu. Padedame advokatams pasiruošti teisminiui procesui, jei reikalinga ekspertų (techninių specialistų) išvados.

8.

Mercedes Benz variklio grandinės keitimas

Mercedes grandinės keitimas, bet kokiam varikliui. Mums nesvarbu, kokiam varikliui padaryti šį darbą. Dirbame preciziškai, tiksliai, profesionaliai ir su garantija.

Atlikus Mercedes variklio grandinės diagnostiką, jeigu paaiškėja, kad tikrai laikas ją keisti – darbus atliekame savaitės bėgyje.

9.

Tobulinimo procedūros Mercedes grandinės keitimo metu

Egzistuoja visa eilė variklių, kuriems po variklio grandinės keitimo – dar papildomai reikia atlikti nestandartinius darbus, kurie garantuoja tobulą variklio grandinės keitimo procedūrą.

Tokie dalykai iškelia bendrą kainą, tačiau viskas būna atlikta taip, kad tokį automobilį galima be baimės paleisti į ilgą, kad ir 20.000 km kelionę.

10.

Garantija 200.000 km jeigu…

Savo darbui suteikiame realią garantiją, tačiau visi variklio aptarnavimai turi būti atliekami pas mus arba pas mūsų partnerius, jeigu esate iš kito Lietuvos miesto.

Trumpiname gamintojų nustatytus intervalus, keičiame ne tik grandines, bet ir atliekame visą variklio periferijos priežiūrą, diagnostiką, remontą.

Jeigu reikalinga Mercedes Benz variklio diagnostika – padėsime, jeigu reikalingas Mercedes variklio kapitalinis remontas – padėsim.

grandines keitimas kaune vilniuje klaipedoje

Spausk!

Tel: +370 631 45 090

Kaunas: Veiverių g. 132 Vilnius: Savanorių pr. 174A – Justiniškių g. 26D Klaipėda: Šilutės pl. 35C

Keičiame grandines ne tik šiems Mercedes Benz modeliams:

Mercedes-Benz 190 grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz 190 (W201) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz 220 grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz 220 (W124) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz 280 grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz 280 (W124) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz A klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz A-klasse (168) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz A-klasse (169) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz B klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz B-klasse (W245) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz C klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz C-klasse (W202) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz C-klasse (W203) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz C-klasse (W204) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz C-klasse Sport Coupe (203) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S202) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S203) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S204) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz CL klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz CL-klasse (W140) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz CL-Klasse (W215) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz CL-klasse (W216) Mercedes-Benz CLC klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz CLC-klasse variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz CLK klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz CLK (S208) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz CLK (W209) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz CLK Cabriolet (S208) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz CLK Cabriolet (W209) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz CLS klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz CLS (C219) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz E klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz E-klasse (W124) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz E-klasse (W210) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz E-klasse (W211) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz E-klasse Cabrio (A124) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz E-klasse Coupe (C124) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S124) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S210) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S211) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz G klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz G-modell (W461) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz G-modell (W463) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz G-modell Cabrio (W463) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz GL klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz GL (X164) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz M klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz M-klasse (W163) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz M-klasse (W164) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz R klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz R (V251) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz S klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz S-klasse (W140) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz S-klasse (W220) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz S-klasse (W221) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz S-klasse Coupe (C140) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz S-klasse Coupe (C215) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz SL grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz SL (R129) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz SL (R230) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz SL (__) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz SLK klasė grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz SLK (R170) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz SLK (R171) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz SLR McLaren grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz SLR McLaren (C199) Coupe variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz SLR McLaren (C199) Roadster variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz Vaneo grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz Vaneo (W414) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje
Mercedes-Benz Viano grandinės keitimas patikra apžiūra ekspertizė

Mercedes-Benz Viano (639) variklio grandinės diagnostika keitimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje


Spausk!

Tel: +370 631 45 090

Registracija +37063145090